Bóle ręki od ramienia do nadgarstka

Dzień dobry od tygodnia boli mnie reka ,to jest od ramienia do nadgarstka ale nadgarstek i łokieć mnie nie bolo cierpną mi trzy palce to jest kciuk i dwa najblizej kciuka mam c 41 lat ból jest słaby ale ciągły nie pracowałem cieżką ani sie nie uderzyłem dziekuje za pomoc

Witam,
Objawy, które Pan podaje mogą być związane badz z patologią odcinka szyjnego kręgosłupa (mniej prawdopodobne, leczenie zachowawcze) bądz z zespołem cieśni kanału nadgarstka (bardziej prawdopodobne, leczenie operacyjne). Myślę, iż wymaga Pan konsultacji ortopedycznej celem dokładnego określenia patologii i zaplanowania leczenia.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu