Bóle ręki odczuwane w 26. tygodniu ciaży

Witam mam 23 lata jestem obecnie w 26 tyg ciazy Czasem miewam bóle lewej ręki jest to ból odczuwane głęboko tak.jakby bolały mnie żyły i ręką jest bardziej sina dolegliwości te miały miejsce przed ciążą Czasem robi mi się słabo i mam mdłości zazwyczaj rano nie mogę stać dłużej niż 5 min Jaka może być przyczyna?

Co do innych objawów to proszę porozmawiac z ginekologiem prowadzącym ciążę.