Bóle ręki po zabiegu nadgarstka

Witam jestem po zabiegu nadgarstka mam problen mam nadal ból lewej reki bardzo często przechodzą mi prady od palcow dłoni do lokcja jestem po zabiegu dwa tygodnie gdy palcami cos lekko dotkne to mi przechodzą dość mocno prady w nocy to samo co mam zrobić czy musze mieć usztywniona reka zawijam bandażem elastycznym ale to nie pomaga mam tez mrowienia nie mogę zgiąć do końca palców tylko do połowy przy zgięciu palców u dloni przechodzą ni bolesne prondy bardzo pana proszę o porade mam 53lat odp p

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Szanowna Pani,

takie dolegliwości mogą być wynikiem drażnienia pnia nerwu w miejscu operowanym. Nie znam typu wykonanego zabiegu (endoskopowy czy klasyczny?) stąd szczegółowa odpowiedź na takie pytanie nie jest możliwa. Wskazany jest kontakt z chirurgiem reki.

Z poważaniem - dr Tomasz Matuszewski