Bóle ścięgna w kolanie po podciąganiu

witam wczoraj się podciągałem w domu na drązku tylko negatywne podciąganie czyli skaczę go góry a wolno się opuszczam,i dziś zaczeło mnie boleć ścięgno w kolanie ale bardzo licho nie czuję tego przy chodzeniu,bieganiu jeżdzeniu rowerem,kucać mogę chodzić nie utykam,tylko jak uginam nogeto czuję ale delikatnie smaruję maściom i mogę zastosować bandaż i czy to minie za tydzień czy operacją bo się boję nie że jestem mięczkaiem pomocy błagam

Prawdopodobnie ma Pan blokadę mięśnia płaszczkowego łydki spowodowaną wyskokami. Stosowanie maści nie zlikwiduje problemu. Należy wykonywać ćwiczenia ekscentryczne stopy z oporem. Fizjoterapeuta powinien pokazać instruktaż ćwiczeń.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki