Bóle serca a praca fizyczna

Dobry wieczór Mam niepokojące bóle serca mam cieżka prace fizyczna i chodzę na siłownie czy moze to byc spowodowane przemęczeniem organizmu? tez piłem duzo kawy i moze to jest od kofeiny bóle pojawiły mi sie od niedawna ostatnie bóle miałem kilka dni temu w pracy i dzisiaj na siłowni

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Warto niezwłocznie udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.