Bóle serca i wynik badania EKG

Witam szukam odpowiedzi na pytania ,które nie dają mi spokoju od dłuższego czasu. Otóż bardzo często miewam bóle serca tzn : nie mogę złapac oddechu jak leżę , jak siedze nawet przy wykonywaniu najmniejszej czynnosci mam z tym problem. ŚREDNIA CZESTOSC RYTMU ,96, MIN. CZESC RYTMU 60 o 7,40. max 160 o 1,22, BRAK PAUZ DŁUŻSZYCH od 2,50 s 2 sporadyczne pobudzenia komorowe, 37 przedwczesnych pobudzen NADKOMOROWYCH wtym 1SV-TACHY i 3 SV- Par(y) co to oznacza?? TO MÓJ RAPORT EKG

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczna jest ocena ekg przez lekarza, proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.