Bóle serca po porodzie

Witam mam 29 lat 9 tyg temp urodzilam dziecko przez cc.od paru dni odczuwam bole serca roznego rodzaju(klucie,ucisk,palenie),wystepuje tez bol przy obojczyku,szybsze bicie serca, odbijanie sie, zgaga, w nocy gdy budze sie zeby nakarmic dziecko odnotowuje przyspieszone tetno,odbijanie sie zgaga I nagle dostaje bolu zoladka Co skutkuje jednorazowa biegunka.dzis w nocy odnotowalam krew w stolcu oraz krew na papierze toaletowym,krwistoczerwona.bylam u lekarza ale wtedy nie bylo Jeszcze krwi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, badania krwi: morfologia, jony, glukoza, tsh oraz ekg. Może to refluks, zapalenie żołądka.
Pozdrawiam