Kobieta , 30 lat Witam mam 29 lat 9 tyg temp urodzilam dziecko przez cc.od paru dni odczuwam bole serca roznego rodzaju(klucie,ucisk,palenie),wystepuje tez bol przy obojczyku,szybsze bicie serca, odbijanie sie, zgaga, w nocy gdy budze sie zeby nakarmic dziecko odnotowuje przyspieszone tetno,odbijanie sie zgaga I nagle dostaje bolu zoladka Co skutkuje jednorazowa biegunka.dzis w nocy odnotowalam krew w stolcu oraz krew na papierze toaletowym,krwistoczerwona.bylam u lekarza ale wtedy nie bylo Jeszcze krwi.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Kardiologia – Dziedziną kardiologii są choroby serca i układu krążenia. Zmiany naczyniowe wpływają na pracę mięśnia sercowego i zwykle związane są z miażdżycą. Polska ma wysoki wskaźnik zachorowalności na choroby układu krążeniowego. Serce bije niezmordowanie od urodzenia do śmierci, sto tysięcy razy na dzień, dwa i pół miliarda razy w okresie życia trwającego 70 lat.
  • Biegunka – Biegunka to zaburzenie trawienia, którego głównym objawem są częste wypróżnienia, zmieniona konsystencja kału, upłynnienie go i zwiększenie jego ilości. Biegunka może być spowodowana przez infekcje, różne stany chorobowe układu trawiennego, czynniki emocjonalne, psychiczne i neurowegetatywne wzmagające perystaltykę jelit, przewlekłe stany zapalne jelit.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: