Bóle serca po wszczepieniu bajpasów i stentu

witam,,jestem rok czasu po bajpasach(dwa pomosty)dodatkowo dołożony stent,,odczuwam w dalszym ciągu bóle ,nie są to bóle tak bolesne jak przed operacją ,, w mniejszym nasileniu,do tego dochodzi coraz częstsza bezmoc ,zmęczenie ,zawroty głowy jak też ostatni epizod ( na moment (przewróciłem się )zasłabłem ,ale nie straciłem przytomności.mam niskie tętno (czasami poniżej 50 )zatrzymywany byłem z tej przyczyny w szpitalu na obserwacji.zawał serca w 1976r..od tamtego momentu stwierdzono słabe tętno

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do kardiologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Po badaniu będzie można np. zdecydować o rozszerzeniu badań.