Bóle serca przy stresujących sytuacjach

Dzień Dobry. od ok.2lat jestem straszenie nerwowa,mam wrażenie że to się pogarsza,Często wybucham płaczem, albo rozwalam coś wkoło,wtedy się trzęse i dużo pale papierosów przez co nie mogę rzucić ich,mimo motywacji.Najgorsze dzieje się od kilku miesięcy,gdy się zdenerwuje boli mnie serce:-/ lub łapie mnie za serce taki jakby skurcz, od razu przyznaje że mam w życiu dużo stresu,i nie ma u mnie dnia bez nerwów.Gdzie mam się zgłosić o pomoc?

Aleksander Ropielewski

Myślę, że w pierwszej kolejności najwłaściwszy będzie psycholog, a w dalszej psychiatra w sytuacji konieczności wdrożenia leczenia farmakologicznego.