Bóle skóry głowy u 21-latka

Dzień dobry Od kilku dni boli mnie skóra głowy, jest to taki dziwny ból kiedy np przejeżdżam dłonią po włosach czuję jak skóra mnie boli, cebulki ?, nie mam długich włosów ani dredów, które mogłyby w jakiś sposób obciążać skórę głowy. Czym to może być spowodowane ? do kogo powinienem się udać ?. Serdecznie dziękuję za pomoc

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI).