Bóle spastyczne i stosowanie Solu Medrolu

Witam. 23-25.06 ,mam 58 lat ,M,pobierałem 3g Solu Medrolu mam S>M> jak długo to działa , mam b.obniżoną korelacje , szybciej się męcze choć mnimalnie się poprawia, są bóle spastyczne

Czas działania Solu-Medrolu jest bardzo indywidualny i nie można tego przewidzieć. Wszystko zależy od postaci SM, czasu trwania choroby, stanu neurologicznego, stosowanego leczenia itd.