Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle spastyczne i stosowanie Solu Medrolu

Witam. 23-25.06 ,mam 58 lat ,M,pobierałem 3g Solu Medrolu mam S>M> jak długo to działa , mam b.obniżoną korelacje , szybciej się męcze choć mnimalnie się poprawia, są bóle spastyczne
MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Czas działania Solu-Medrolu jest bardzo indywidualny i nie można tego przewidzieć. Wszystko zależy od postaci SM, czasu trwania choroby, stanu neurologicznego, stosowanego leczenia itd.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
umów wizytę 0

To nie będzie działało.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety