Bóle śródstopia i uczucie przeskakiwania

PROSZĘ O POMOC Od bardzo długiego czasu ok 2-3 lata boli mnie jedno miejsce w śródstopiu, nie kiedy chodzę czy biegam tylko kiedy sama mocno dotknę. Odczuwam też jakby coś mi tam przeskakiwało.Nie poszłam do lekarza ponieważ ból nie jest uporczywy dlatego, że chodząc nic nie czuje. Czy powinnam udać się do lekarza ? Co to może być?

Szanowna Pani,powinna Pani poddać się badaniu ortopedycznemu. Przed nim należy wykonać rtg stopy (projekcja AP,bok oraz skosy). Bez zbadania Pani nie należny stawiać nawet hipotetycznych rozpoznań. Biorąc pod uwagę czas trwania dolegliwości (2-3lata) sugeruję rozpoczęcie diagnostyki. Pozdrawiam