Bóle stawów barkowych i sztywnienie szyi

Witam. Od wielu lat cierpię na bóle stawów barkowych i sztywnienie szyi.Wykonałam MR kręgosłupa szyjnego.Badanie wykazało niewielką tylną pośrodkową wypuklinę pierścienia włóknistego tarczy międzykręgowej c3-c4, c5-c6 modelująca dyskretnie przednią ścianę worka oponowego (przednią rezerwę płynową przestrzeni podpajęczynówkowej worka oponowego). Co to dla mnie oznacza i do jakiego specjalisty mam się udać? Z góry dziękuję za odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany w szyjnym odcinku kręgosłupa. Proszę udać się do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie leczenie. Być może konieczna będzie konsultacja neurochirurgiczna.