Bóle stawów, barku a podejrzenie boreliozy

witam!!!! mam pytanie dotyczace wlasnie boleriozy? bardzo bolą mnie stawy, mam narośl wyczuwającą kolo palców na stopie a takze przerazliwy bol barku ktory nasila sie zwlaszcza noca- robilam badania w kierunku boleriozy z krwi i wyniki wyszły takie Bolerioza IgG 12,92 Ratio wynik pozytywny Bolerioza IgM 1.04 Ratio wynik negatywny kompletnie niewiem co to oznacza czy ktos by mi mogl to wytlumaczyc barzo sie martwie? Grazynka

Witam! Wynik badania przeciwciał wskazuje na przebytą infekcję krętkiem boreliozy. Nie wiem jaką metodą było wykonane badanie, ale najbardziej wiarygodne wyniki dają testy typu Western Blot. Sugeruję konsultację z lekarzem który zlecił wykonanie badania.