Bóle stawów, bóle w klatce piersiowej, zmęczenia i zaburzenia równowagi

Jak pomóc mojemu mężowi,wskazać drogę ,pokierować .Borykamy się z jego chorobą już 10 lat.Rozpoczęło się od bólu stawów,różnych infekcji,bólu w klatce piersiowej.Potem doszło zmęczenie,zaburzenia równowagi,bełkotliwa mowa.Lekarze medycyny niekonwencjonalnej twierdzą że jest to grzybiczne zapalenie móżdżku,mąż brał 2lata antybiotyki gdyż podejrzewano boreliozę teraz twierdza że jest to zespół parkinsonowski,ale przy dziwnych objawach zmęczenie,mowa niewyraźna,zaburzenia równowagi,tylko do do tyłu

Witam! Przede wszystkim konieczne jest wykonanie dokładnych badań i ustalenie przyczyny opisanych objawów (zaburzenia naczyniopochodne, infekcje, borelioza). Sugeruję wizytę u specjalisty neurologa który pokieruje dokładną diagnostyką.