Bóle stawów, drętwienia stóp i dłoni

Witam mam 29 lat od tygodnia bolą stawy i jakby mięśnie tydzień wcześniej dretwienie stóp i dłoni zrobiłem badania na rzs bo był w rodzinie wyniki to ob1 całą morfologia w normie poza eozynofille poziom 8 w normie do 4 badanie na rf ilościowe <20norma do 30 proszę o odpowiedź czy to rzs czy może jakieś inne sugestie co to może być i jak to leczyc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.