Bóle stawów, drętwienie kończyn i osłabienie siły chwytnej rąk

BÓLE WSZYSTKICH STAWÓW JAKIE POSIADAJĄ OD RAMIENIA DO PALCÓW RAK,OD STÓP DO BIODER WŁONCZNIE,SKÓRCZE WIELO MIEJSCOWE JEDNOCZESNIE MIMO BRANIA KALIPOZ I MAGNEZU,DRĘTWIENIE RAK OD ŁOKCIA Z UWZGLĘDNIENIEM W SZCZEGULNOSCI DŁONI,OSŁABIONA SIŁA CHWYTNA RAK Z BOLENOŚCIĄ ,UCZUCIE DRGANIA NIE MAL STAŁEGO DŁONI ,BÓL KARKU I OBSZARY TYŁU GŁOWY ALE MIJAACY ,IDACO W STRONE WEWNETRZNA ŁOPATEK,DODAJE ZE MAM DYSKOPATIE LEDZWIOWA STWIERDZONA I UCISK NA OBWODOWY UKŁAD NERWOWY

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonanie badania obrazowego kręgosłupa ponownie w celu oceny wyższych partii kręgosłupa oraz konsultację z reumatologiem w celu wykluczenia chorób układowych.