Bóle stawów i dyskopatia kręgosłupa

Od kilku lat mam problemy ze stawami kolanowymi i kregoslupem, mam zmiekczenie chczastek i kosci w stawach kolanowych. Niby maly problem ale jest przypuszczenie ze mam tak we wszystkich stawach jak i kregoslupie.Nie potrafie juz wykonywac codziennych czynnosci bo sprawiaja mi bol stawow najbardziej nadgarstkow, lokci , barkow, biodrowych, czeste bole w obrebie kostek i stopy. mam dyskopatie we wszystkich odcinkach.A takze czeste skurcze miesni nog i rak, Co mam robic? Gdzie szukac pomocy?

Witam serdecznie, żebym mogła pomóc musiałabym przeprowadzić z Panią szczegółowy wywiad i badanie kręgosłupa i poszczególnych stawów. Zalecam wybranie się prywatnie do wykwalifikowanego fizjoterapeuty / terapeuty manualnego. Specjalista przeprowadzi terapię oraz dobierze indywidualnie do Pani stanu ćwiczenia. Musi Pani zmienić swoje nawyki ruchowe, przy takich zmianach aktywność fizyczna w Pani codziennym życiu powinna być priorytetem.
Pozdrawiam