Bóle stawów i kości po mastektomii

Witam, Moja teściowa jest 5 lat po mastektomii. W chwili obecnej bardzo choruje. Lekarze zrobili już wszystkie możliwe badania. Wyniki mojej teściowej wszystkie są w normie, a teściowa nie może się poruszać od stycznia br. bo bolą ją stawy i kości. Chciałabym wraz z teściową wzmocnić jej organizm dietą. Oprócz tego podawać jej krzem, wit.d3, zioła szwedzkie. Wiem że bez konsultacji nie wolno jej nic zażywać. Proszę o poradę.

Witam , na odległość nic nie jestem w stanie poradzić! Proponuje jednak skonsultować się z lekarzami prowadzącymi! z.żurawski