Bóle stawów i kości

Witam! Proszę o radę do jakiego lekarza mam udać się z moim problemem. Od około 2 miesięcy mam ogromne bóle. Zaczęło od dużego bólu w prawej pachwinie, gdzie cała noga mnie bolała, a kolano jakby miało pęknąć. Tak potrafiło mnie boleć bez przerwy przez cały dzień. Parę minut przerwy i ból pojawia się na przykład w lewej miednicy i boli bez przerwy, żadne leki nie pomagają. To znów przestaje i pojawia bardzo mocny ból pod prawą łopatką. Byłam u lekarza rodzinnego, przepisał mi zastrzyki z witamin oraz leki przeciwbólowe, nic mi to nie pomogło. Byłam u lekarza chirurga ortopedy, zrobił RTG i stwierdził, że wszystko jest dobrze. To ja mam pytanie, dlaczego tak mnie boli? Stwierdził, że choroby trzeba szukać gdzie indziej i na tym skończyła się jego porada, bo bardzo spieszył się na urlop - a ja już nie mogę wytrzymać z bólu. Proszę o radę gdzie mam się udać. Mam 66 lat. Pozdrawiam, Krystyna T.

Witam! Skoro poprzedni lekarze nie znaleźli przyczyny warto udać się jeszcze do neurologa. Jeśli on nie znajdzie przyczyny sugeruję skorzystać z porady innego niż uprzednio ortopedy. Pozdrawiam