Bóle stawów i mięśni u 30-latki

Witam mam 30 lat i jestem zabieganą mamą. Od dwóch tyg.borykam się z bólem stawów i mięśni nie są to bóle non stop ani mocne.Raz boli mnie ręka od łokcia w górę z pół dnia a za dwa dni np.kolano.Najbardziej we znaki daje mi palec duży u nogi on boli prawie non stop ból jest wówczas gdy chcę go unieś do góry,nie jest zaczerwieniony.Bardzo się martwię że to może coś poważnego np.nowotwór.W kwietniu robiłam kontrolną morf,alt,aspat wyniki były bdb.Nie wiem czy tak wyglądają bóle reumaty.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście mogą być one wynikiem chorób reumatologicznych. Nie mogę wykluczyć dny moczanowej. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza.