Bóle stawów kolan i dłoni a badania pod kątem RZS i boreliozy

Witam, mam 24 lata. Od jakichs 3 lat cierpie ja bole stawów zwlaszcza kolan i dłoni, czasami zdarzaja się bóle ramion. Robiłam badania pod kątem RZS oraz badania na borelioza igg ale wynik bym ujemny <5, 000 ul/ml. Juz nie wiem gdzie mam sie udać. Na jakie badania powinnam sie skierować. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wykonaniu wstępnego badania będzie można określić odpowiednią dalszą diagnostykę. Być może konieczne będzie udanie się na konsultację do ortopedy lub reumatologa.