Bóle stawów, kolana, bioder i kręgosłupa

Witam. Od ponad 3 tygodni cierpię na bóle stawów,najbardziej kolana ale i biodrow i kręgosłup. Chwilami czuję się sztywna,czasem stawy kolanowe są jak by bolesne przy dotyku, prawie nie sypiam. Biorę ibuprom i apo-napro ale czasem pomaga czasem nie. Ból w jednym dniu silny cały dzień w inny średni. Najbardziej dokucza przy lezeniu.Miałam robioną morfologie i badanie tarczycy wyniki ok. Jutro Ob, czynnik reumatologiczny,kreatynine. Ulgę przynosi cieplo.5.08 2016 urodziłam synka i karmie piersią

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę. Ciężko jest się wypowiedzieć bez badania pacjenta.