Bóle stawów kolanowych a rumienie guzowate

Witam. Mam pytanie związane z rumieniem guzowatym. Nabawiłam sie go 3 tygodnie temu na początku byl to maly guzek na przodzie lydki w okolicy kostki i lekki bol stawow kolanowych i w rękach w tym momencie bol jest nie do zniesienia gozy mam na calej prawnej lydce i lewej ręce lekarz do którego sie udalam przepisal mi na poczatku naproxen który nie dzialal pozniej sterydy 2 tyg brałam ale tez nie bylo widocznej poprawy teraz od tygodnia biore penicyline w tabletkach i silne przeciwbólowe i nic .2

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego ponownie lub do learza reumatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.