Kobieta , 38 lat Witam.od około roku bola mnie (ze zmiennym nasileniem)stawy,mięśnie,gardło,pobolewa watroba,wypadają włosy,płytko śpię,mam wysypkę na skórze.nie mogąc ustalić przyczyny zrobilam wymaz z migdałków-wynik-gronkowiec złocisty.zaczelam przyjmować ziola antybakt.objawy zamiast słabnąć, nasiliły sie.czy to właściwa reakcja?i czy to wykryty gronkowiec faktycznie wywołuje powyższe objawy?badania krwi, w normie,ob,crp tez.jedynie niskie leukocyty (3.0).dziekuje i pozdrawiam.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • Bóle stawów – Bóle stawów pojawiają się zarówno u osób młodych, jak i starszych. Mogą mieć podłoże patologiczne, to znaczy być objawem poważniejszych chorób, lub wynikać z zaniedbań i niezdrowego stylu życia. Na bóle w stawach skarżą się osoby z nadwagą i otyłością, garbiące się i spędzające dużo czasu w tej samej pozycji.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: