Bóle stawów, osłabiona odporność, nerwica, stres, zapalenie żołądka

Witam. Od lat chodzę po lekarzach, miałem problemy ze zdrowiem; bóle stawów, osłabiona odporność, nerwica, stres, zapalenie żołądka. Od pół roku zmieniłem dietę na zdrową i chyba wyleczyłem anemię (zażywam witaminę B12 od miesiąca i zniknęły mi z języka piekące plamy które miałem rok czasu). Zanim zacząłem zażywać B12 w jamie ustnej robiły mi się afty, teraz już nie robią ale pojawia się i znika taka czerwona kropka (link) czy to coś groźnego? http://zapodaj.net/eef6bcf73ddbf.jpg.html

Ważne zdrowodżywianie, relaks, aktywny tryb życia i dobry nastrój
Witaminy z grupy B i wit D mają bardzo duze znaczenie
Jest Pan bardzo młody, stresy też niszczą zdrowie!
RELAX i optymizm, zorganizowane zycie i praca pomagają