Bóle stawów po operacji raka piersi u 32-latki

czy przerzuty do kości mogą objawiać się ciągłym zmęczeniem, bólem stawów? jestem po usunięciu nowotworu piersi , po chemii i naświetlaniu, a niesamowicie bolą mnie niektóre stawy z prawe strony, w szczególności prawej ręki i prawej stopy.

Witam , proponuję udać sie do lekarza prowadzącego celem zaplanowania badań i stwierdzenia powodów Pani dolegliwości!!! z.żurawski