Kobieta , 37 lat Witam,jestem mies.po calkow.resekcji tarczycy.Tsh mam 47(norma0,2-4,2).Wapn w normie w dolnej granicy.Od7dni biore letrox100.Po operacji czulam sie dobrze,a teraz strasznie bola mnie stawy,nogi,miesnie mam oslabione,kosci,krzyz,nie moge podniesc reki czy boli mnie nadgarstek jak pisze.Mam takie bole wedrujace po calym ciele jak przyziebienie,ale jestem zdrowa.Przed operac.mialam wole obojetne,wyniki w normie zawsze,mialam bole takie miesniowe czasem,ale nie takie jak teraz.Co sie dzieje?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: Bóle stawów – Bóle stawów pojawiają się zarówno u osób młodych, jak i starszych. Mogą mieć podłoże patologiczne, to znaczy być objawem poważniejszych chorób, lub wynikać z zaniedbań i niezdrowego stylu życia. Na bóle w stawach skarżą się osoby z nadwagą i otyłością, garbiące się i spędzające dużo czasu w tej samej pozycji.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: