Bóle stawów przy przewlekłych zapaleniach nerek

1995r.dolegl. ból.-bad. na obecność autoprz-ciał. Obecne 1;640 typ świec. homog. CRP 72mg Odcz. lateks. dodatni( ) Odcz. Waal-Ros. ujemny Kom. LE ujemne.2011 r. ANA w surowicy met. Elisa 56,1 U/ml -- 2011 r. wynik ANA w surowicy met.Elisa 45,7 u/ml. Bad. mikr. QuantiFERON-TB Gold dod. Posiew moczu-nie wyhod.2013rANA65,7Borelioza uje.IgG-0,13 uje.ANA1:320 homog.Potem ANA1/20 typ plam.ANA prof3Kontr(Ws)106 Dziś:ANA dod.1:1000 ziarn.Przewl.zapal.nerek.Nawrac.rumienie na nogach.Bolą stawy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.