Bóle stawów rąk, kolana i stopy

od dwóch miesięcy bolą mnie stawy generalnie rąk, trochę kolana i miejscowo stopy... zrobiłem już wszystkie badania krwi i nic z nich nie wynika.. co więcej są prawie idealne (reumatologiczne, borelioza, OB-2) nie mam żadnych innych objawów, o których czytałem w internecie.. jestem umówiony do kolejnego lekarza we wtorek (reumatolog)... czy to może być rak??? albo co to może być... słyszałem jeszcze o zapaleniu bakteryjnym stawów (jakieś dwie bakterie)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję poczekać do wizyty u reumatologa, trudno jest postawić przybliżoną diagnozę bez dokładnego badania klinicznego i badań dodatkowych.
Pozdrawiam