Bóle stawów, torbiel jajnika i nerki

Witam Panie Doktorze .Mam 65 lat, ostatnio ciągle żle się czuję Boli mnie bardzo dół brzucha kłujący promieniujacy na udo , chodzę bez przerwy do toalety co pół godziny, często omdlewam ; tracę siły nawet wówczas nie mogę mówić bo tak jestem słaba.Boli mnie ciało , stawy , mam zespól niespokojnych nóg, ,mam podwyższony cukier we krwi ,podwyższony Alt ,torbiele na jajnikach , maleńką torbiel na nerce. ( USG wyk.)Prosze o pomoc jak to wszystko leczyć..Od czego zacząćDziękuję z góry za odpowiedż

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że ma Pani liczne problemy zdrowotne, z których każdy wymaga odrębnej diagnostyki i ew. leczenia. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.