Bóle stawów, trudności z chodzeniem i problem z koncentracją a określenie stopnia boreliozy

Jaki to stopień boleriozy jest przeciwciała w kl IgG wynik 9,04 przeciwciała w kl JgM 24,47,biorę antybiotyki już 2 mięsiąc paraliże odstąpiły przestałem bełkotać i niemam niedowładów kończyn dolnych i górnych ale problem pojawił się ze stawami bolą mnie i czasami mam trudności z chodzeniem muszę odpocząć co najmniej jeden dzień i mam jeszcze problem z koncetracją.Pierwsze objawy pojawiły się we wrześniu dokładnie 20,wylondowałem 3 razy w szpitalu z paraliżami i niedowładami.

Aleksander Ropielewski

Z Pańskiego opisu wynika, że jest to stadium wczesne rozsiane. W większości przypadków wczesne leczenie rokuje wyleczeniem.