Bóle stawów u 28-latka

Witam. Nazywam się Jakub mam 28 lat od kilku miesięcy cierpię na bardzo sielne bóle stawów skokowych a od kilku tygodni także na bóle nadgarstkow. Moja wizyta u ortopedy skończyła się na 10 zastrzykach Olfen co dało efekt krotkotrwaly. Rodzinny lekarz kazał mi kupić fastum i sobie posmarować stawy co nie daje żadnej poprawy. Nie wiem już do kogo Mam się zgłosić o pomoc. Druga sprawa to mam dopiero 28 lat i przeraża mnie to ze w tak młodym wieku czuje się jak starzy dziadek.

Witam,
bóle wielostawowe mogą być oznaką chorób z grupy reumatoidalnego zapalenia stawów. Proponuję wizytę u reumatologa.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - chirurg ortopeda