Bóle stawów, uderzenia gorąca przy menopauzie

Witam moje pytanie dotyczy wczesnej menopałzy .Mam 42 lata uderzenia gorąca bóle stawów w lusterku widzę jak z dnia na dzień starzeje lekarz przepisał mi htz mam watpliwosci czy przyjmowac hormony . Nie chce sie zestarzeć zawsze wyglądałam mlodo prosze o informacje czy zatrzymam proces przedwczesnego starzenia biorac hormony

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak podkreślić, że konieczna jest okresowa kontrola lekarska.