Bóle stawowo-mięśniowe i problemy z zasypianiem

Bardzo proszę o informację na temat mojej przypadłości. Od kilku miesięcy robię badania, chodzę po specjalistach i nic. Objawy to szerokie bóle stawowo-mięśniowe. Najbardziej dokuczają w spoczynku. Problemy z zasypianiem, po przebudzeniu jeszcze gorzej. Mam uczucie jak bym w nocy zmniejszyła się o jakieś 10 cm. Bolą wszystkie stawy i mięśnie. Bolą ścięgna. Muszę najpierw się porządnie ponaciągać, rozchodzić. W trakcie dnia gdy się dużo ruszam nic nie dolega ale gdy tylko usiądę na 10 minut wszys

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koneicznie udać się do lekarza reumatologa badz ortopedy, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.