Bóle stóp a płaskostopie poprzeczne

witam od kad urodziłam dziecko to po roku czasu zaczeły mnie bolec stopy na piecie w srodku stopy mam tez taki nerw do duzego palca i mialam obrzeki malego palca ale tam jest zrosniete 5 z 6 kosc jest szersza ortopeda stwierdził plaskostopie poprzeczne czy te dolegliwosci moga byc tym spowodowane?rano ciezko stanac na nogi krew w normie kwas moczowy tez i rtg prawidłowe.czy plaskostopie daje takie dolegliwosci?i co oznacza ten nerw do duzego palca

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu miejscowego nie potrafie stwierdzić jednoznacznie co jest powodem Pani dolegliwości, jednak zwiększone obciążęnie u osób z płaskostopiem poprzecznym może dawać silne objawy bólowe.