Bóle stóp i uczucie rwania przy kostkach

Od pięciu dni strasznie bolą mnie stopy przy kostkach odczuwam rwanie jakby żyły były za krótkie nie mogę chodzić jednak gdy leże ból ustaje natychmiast, jedynie gdy uciskam bok pięty to odczuwam ból.co może mi pomóc ponieważ stosuje maść dla sportowców i nic się nie zmienia dodam jeszcze że przed bólem ćwiczyłam lekki fitness przez pięć dni ale podczas niego nie doznałam żadnego urazu.Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.