Bóle stóp przy staniu lub siedzeniu

Od pół roku bolą mnie obie stopy, najbardziej kiedy stoję lub siedzę. W pozycji leżącej jest w mairę. Podczas chodzenia lub biegania nie czuję bólu.Usg i rentgen stopy i kręgosłupa nic nie wykzały. Badanie doppler również. Badanie krwi oraz wskźnik ewntualnego zapalenia również jest ok. Po zdjęciu butów przez chwilę jest lepiej, jednak po kilku minutach ból nawraca.Nie wiem co robić, lekarze nie mają pomysłu. BARDZO proszę o pomoc. Filip

Na pewno trzeba w tej sytuacji wykluczyć lub potwierdzić chorobę reumatoidalną, dnę moczanową i oczywiście skonsultować się w tej sprawie bezpośrednio z ortopedą, a być może i neurologiem.