Bole stóp, stawów skokowych, kolan i bioder a zespół cieśni nadgarstka i radikulopatia

Witam,prowadzę spokojne życie nie mam większych problemów i pytam czy niesamowite ,nocne i mniej dokuczliwe, utrudniające chodzenie dzienne bóle stóp, stawów skokowych, kolan i bioder należy leczyć tabletkami na depresje Amitriptylinum vp. Mam stwierdzony obustronny zespół cieśni nadgarsta oraz radikulopatie s1 po stronie lewej.Czy to schorzenie daje takie bóle jeśli tak to do jakiego lekarza powinnam się zgłosić.Pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja i badanie Neurologiczne , pełny wywiad i ocena nastroju, aby wybrać optymalne leczenie
Aktywny tryb życia i cwiczenia regularne, na pewno okażą się przydatne i pomocne.

Pozdrawiam