Bóle stopy i piszczela po wypadku sportowym

Witam. Od paru tygodni po incydencie na boisku boli mnie stopa, nieco nizej piszczela. Kopnalem pilke spadajaca z powietrza i uderzylem ja palcami przez co stopa bardzo sie naciagnela. Od tamtego czasu bardzo boli, gdy ja wyginam. Co to moze byc? Czy to zwykle naciagniecie czy moze cos powazniejszego?

Raczej niegroźne nadmierne rozciagniecie torebki stawowej ewentualnie więzadeł grzbietu stopy. Zwykle goi sie samo kilka tygodni można pomoc fizykoterapia (laser pole magnetyczne) oraz orteza