Bóle sutków jako objawy wczesnej ciąży

Witam , mam pytanie , czy moge być w ciąży ? Ostatnio miałam okres 22 września , współżyłam z chłopakiem 30 września (stosunek przerywany). Od tego czasu nie miałam okresu. Dodam że okresy mam nieregualrne a w październiku dużo podróżowałam , byłam nad morzem i w bieszczadach. Niepokoi mnie to że od ok dwóch tygodni boli mnie raz jeden raz drugi sutek.

Elżbieta Rhone

Witam, u każdej współżyjącej kobiety w wieku rozrodczym możliwa jest ciąża (stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji). W dniu spodziewanej miesiączki należy wykonać test ciążowy.