Bóle szczęki po założeniu mostu

witam założyłam mostek jednak po 3 tygodniach pojawił sie ból .Jak mówi lekarz to na tle neurologicznym ,zapalenie stawu zuchwy ,bruksizm itd .Dopiłował korone bo była za wysoka jednak nadal boli od ósemki az po ucho wezeł chłonny .Ile moze trwa dopasowanie korony do szczeki ? Kiedy stukam zebami lekko boli 8 ka ktora jest po kanałowce -wykluczono stan zapalny niepuchne kanałówka ok jednak nie moge jesc normalnie bół jest tępy cały cza

Witam. Być może most jest niedopasowany do zgryzu, lub korony są zbyt daleko wciśnięte pod dziąsło. Proszę zasięgnąć porady u innego dentysty i bogatsza o wiedzę, dochodzić swoich racji u lekarza który most wykonywał.

Mamy zbyt mało informacji ,czy ząb który boli przy opukiwaniu był leczony przed wykonaniem mostu ? ,czy w momencie wyjścia z gabinetu czuła Pani dyskomfort związany z zamykaniem zębów ? Proszę zrobić RTG zęba i skonsultować z innym lekarzem .