Bóle szyi i stawów oraz wynik USG tarczycy

Ból w okolicy krtani i tchawicy oraz bóle mięśni niska temperatura ciała i powiększone węzły chłonne Morfologia moja jest ok Mam tylko CRP białko ostrej fazy w wyniku 15.52 Badania tsh 3 generacja 1.710 - ponoć w normie Usg które jeszcze robiłam na granicy prawego płata i cieśni guzek 04x03x05cm w lewym płacie tarczycy guzek 03x03x05 cm czy to ma jakieś znaczenie. Bóle żył po obu stronach szyi są takie napięte bóle stawów się nasilają w dzień

Guzki tarczycy występują u prawie 6% kobiet, większość z nich jest niegroźna i hormonalnie nieczynna, ale stwierdzić to musi lekarz endokrynolog ( miała pani robione badania, wiec pewnie ten problem jest już rozwiązany ). Najprawdopodobniej ma pani infekcje górnych dróg oddechowych, bez większego związku z tarczycą. Najwięcej jednak ma tu do powiedzenia pani lekarz prowadzący który Panią badał i zbierał wywiad, dysponuje wiec dużo większa ilością informacji