Bóle szyi od żuchwy po prawej stronie

Od ponad roku boli mnie szyja, ból zaczyna się w dolnych zebach po prawej stronie i idzie w dół żuchwy aż po szyję, ostatnio wyrwałem wszystkie ósemki, bo podobno to one były winne, ale juz kilka tyg po usunięciu minęły i dalej ból jest nie do zniesienia. USG szyi jest w porządku oraz rtg panoramiczne zębów także. Gdzie się jeszcze udać, bo ból jest tępy oraz gdy połykam jedzenie ból jest taki dziwny, jakbym nie mógł połknąć mam uczucie zgagi, ale gastrolog wykluczył ją. Proszę o pomoc!

Michał Springer

Witam, należy udać się do laryngologa, który oceni struktury gardła i krtani i wykluczy lub potwierdzi istnienie źródła dolegliwości. Pozdrawiam.