Bóle szyi po upadku i uderzeniu

2 dni temu upadłam na ziemię skacząc z około 1- 1,5 metra uderzając głową i plecami o ziemię, przez kolejne dni bolała mnie szyja i nie mogłam do końca odwrócić ją w lewo z bólu. Co prawda nie mam siniaka ale gdy dotykam bolące miejsce czuję jakby w środku była jakaś górka lub coś w tym rodzaju. Kilkakrotnie smarowałam maściami rozgrzewającymi i przeciwbólowymi ale nic nie pomogło. Nie wiem co w tej sytuacji zrobic.

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu zaordynuje odpowiednie leczenie i ewentualnie zleci wykonanie badań obrazowych. Pozdrawiam!