Bóle szyi po urazie u 29-latka

doznalem urazu szyi. Po szrpnieciu bardzo zaczęła mnie boleć lewa strona szyi. Bylem w szpitalu (w UK) zbadali mnie neurologiczne i powiedzieli ze jest ok i to tylko naciagniecie miesni,dali mocne środki przeciwbólowe i kazali ćwiczyć szyję i odpoczywać. Po dwóch dniach ból jest trochę mniejszy jednak głową pochylona jest cały czas w prawo i nie mogę pochylic jej w lewo (ucho do barku) czuje blokadę i ból. Do przodu i tyłu,spojrzenie w prawo bez problemu, lewo delikatny ból. prosze o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie ponownie udac sie do lekarza, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.