Bóle twarzy przy stosowaniu antybioyku Zinnat

Witam, od 2 tygodni jestem chora, a od poniedziałku (2 maja) biore antybiotyk Zinnat (mam brać do jutra). Od 3 dni boli mnie prawa strona twarzy, czasami lewa, ale głównie prawa. Myślałam, że moze ma to cos wspolnego ze śliniankami, bo 2 lata temu miałam zapalenie i ból był podobny. Udałam sie do laryngologa i internisty jednak oni nie zauważyli niczego niepokojącego. Czy jest możliwość, że czegoś nie zauważyli, czy jak powiedział laryngolog, ból może być spowodowany przez zęba(zęby tez bolą)

Odpowiedź na Twoje pytanie nie jest taka prosta. Po pierwsze powinienem Zbadać Cię osobiście, po drugie zebrać z Tobą dłuższy wywiad chorobowy, po trzecie zbadać Twoje zęby i zgryz, po czwarte zlecić podstawowe badania krwi. Po czwarte nie bierz w ciemno żadnych antybiotyków. Antybiotyk może zabić.