Bóle tyłu głowy i pomiar ciśnienia tętniczego

Me ciśnienie utrzymuje się na poziomie 125/97 (mierzone urządzeniem nad łokciem) mam 31 lat 169cm wzrostu i 93kg palę papierosy i spożywam alkohol od kilku dni boli mnie delikatnie tył głowy , drętwieją mi ręce (najczęściej podczas snu) w ostatnich miesiącach kilkukrotnie czułem że z mym sercem jest co nie tak , to uczucie jakby pod wpływem adrenaliny , ponadto to jest mi wtedy bardzo słabo kładę sie na podłodze i pilnuje by równo oddychać , byłem też raz na pogotowiu lecz nic nie ustalili

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.