Bóle tyłu pleców pomiędzy żebrami i zapalenie błony śluzowej żołądka

Witam, mam 32 lata. . Od września 2015 boli mnie tył pleców miedzy żebrami , bóle byly codziennie przez ponad rok - teraz ustały. Poza tym codziennie budzę się rano z bolącym piekącym nadbrzuszem poniżej mostka na sklepieniu żeber. Wszystkie badania morfologicznie , amylaza , lipaza alaty aspty ob crp w normie elastaza w kale >500 więc chyba ok., krew utajona , bakterie wszystko ujemne. Gastroskopia zapalenie błony sluzowej zoladka, refluks dw-zoładkowy, he-pyroli brałam leki i nic... nadal boli

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.