Bóle ucha i głowy za uchem

Od 2 tygodni pobolewa mnie ucho i miejsce za uchem, nie jest to silny ból ani obecny cały czas, nic się nie sączy z ucha, nie mam gorączki ani nie byłam przeziębiona. Czy powinna skonsultować się z lekarzem?

Jeżeli dolegliwości wzbudzają pani niepokój proszę skonsultować się z lekarzem laryngologiem lub neurologiem.
Przez internet, nie badając pacjenta nikt nie powie czy dolegliwości są poważne czy też nie wymagają leczenia.